Вівторок, 16.01.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2017 » Листопад » 23 » Семінар заступників директорів з виховної роботи та учителів історії
16:38
Семінар заступників директорів з виховної роботи та учителів історії

В умовах формування національної держави важливо, щоб кожен навчальний заклад став для дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єдності української політичної нації та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.

Обговорити проблеми національно-патріотичного виховання учнів в умовах Нової української школи зібрались 15 листопада 2017р. заступники директорі з НВР та вчителі історії Вінницького району  у КЗ: «Мізяківсько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ». Ініціаторами та організаторами семінару на тему: «Формування патріотизму як цінності та консолідуючої основи нації в системі роботи загальноосвітнього навчального закладу» були  методисти КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» районної ради Гром Л.В. та Білоус Н.П. Програмою семінару передбачено проведення спільних заходів та майстер-класів для кожної категорії окремо.

На початку семінару всіх привітала та презентувала навчальний заклад директор  КЗ: «Мізяківсько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Гавура О.А.

Програму та основні завдання семінару  семінару представили методисти КУ ВРМЦЗО  Гром Л.В. та Білоус Н.П.

Про спільну роботу заступника директора з виховної роботи та учителя історії щодо організації заходів з національно – патріотичного виховання поділились власним досвідом співпраці  Панасюк Л.В.,  заступник директора з виховної роботи  КЗ «Мізяківсько – Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» та Баланчук О.А. , заступник директора з виховної роботи  Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Важливе місце в системі роботи з національно-патріотичного виховання займають шкільні музеї, які покликані стати центрами позаурочної роботи з дослідження історії рідного краю, села, школи. З досвідом роботи музеїв навчальних закладів району поділились учителі- керівники шкільних музеїв

Бзовська Н.К., вчитель історії Вороновицької СЗШ І-ІІІст.№1, Сидорук Л.П., вчитель історії Якушинецької СЗШ І-ІІІст.-гімназії, Мазай Л.М., вчитель історії НВЗ:ЗОШ І-ІІІст.-ліцей смт.Стрижавка. Виступаючі презентували свої музеї та розповіли про заходи, що проводяться на базі музею.

Продовжили роботу учасники семінару на майстер-класах: «Національно-патріотичне виховання учнів на уроках історії засобами інтерактивних методів навчання» та «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор та інші геноциди». Активно працювали вчителі історії під час проведення майстер-класу «Національно-патріотичне виховання учнів на уроках історії засобами інтерактивних методів навчання», який провели Ванжула Т.В., вчитель історії КЗ «Мізяківсько – Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» та Білоус Н.П., методист КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» ВРР.Під час проведення майстер-класуВанжула Т.В.та учні 10 класу показали проведення нетрадиційного уроку урок-суд історії. Проведений майстер клас ще раз підтвердив, що використовуючи активні форми роботи учителі розвивають в учнів навики критичного мислення, уміння аналізувати, робити висновки та узагальнення.

Під час майстер-класу «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор та інші геноциди», який провела Мазурук Н.В., заступник директора з виховної роботи Малокрушлинецької СЗШ І-ІІІ ст., учасники семінару обговорили, що школярами у 21-му столітті розповідати про Голодомор та інші геноциди. Розглянули інноваційні методики викладання, осмислення природи геноциду з перспективи виховання поваги до людських цінностей.

Проведений виховний захід «Як зірка в небі – Україна в серці» виявив талановиту молодь КЗ «Мізяківсько – Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», виступи яких неначе перлини склали намисто дитячих талантів.

До уваги учасників семінару була представлена виставка робіт сільського майстра художньої вишивки Гріщенка І.І. Із захопленням переглядали учасники семінару представлені роботи: вишиті ікони, пейзажі, портрети Т.Шевченка та М.Гоголя.

ФОТО ЗВІТ

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 185 | Додав: Grom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

01.01 Ляшко Раїсу Василівну, учителя початкових класів Переорської СЗШ І-ІІ ст.
02.01 Сінятинську Валентину Павлівну, учителя біології НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей смт Стрижавка"
30.01 Волинець Любов Володимирівну, учителя музичного мистецтва та мистецтва Іванівської СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
17.01 - ІІ засідання "Школи молодого заступника директора з виховної роботи" (за списком), Пултівецька СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
18.01 - Засідання творчої групи в рамках проекту "Зелена школа", для координаторів проекту та їх помічників, Вінницька районна рада, початок о 15.00 год.
19.01 - засідання «Школи новопризначеного директора ЗДО» (за списком), на базі ДНЗ «Барвінок» с. Якушинці, початок о 09.00 год.
24.01 - Засідання творчої групи учителів ХЕЦ, Вінницька районна рада, початок о 12.00 год.
31.01 - Школа молодого учителя, НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка", початок о 10.00 год.
-

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz