Субота, 24.03.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2016 » Жовтень » 30 » Спільний семінар для заступників директорів з виховної роботи,
практичних психологів та соціальних педагогів
16:54
Спільний семінар для заступників директорів з виховної роботи,
практичних психологів та соціальних педагогів

Актуальним питанням для освітнього закладу є створення психологічно безпечного середовища у школі. Важливу роль у цьому відіграє адміністрація, психологічна служба освітнього закладу, діяльність всього педагогічного колективу і кожного педагога зокрема. У зв’язку з цим, одне з основних завдань педагогічного колективу та психологічної служби є проектування освітнього, комфортного середовища, в якому будуть задоволені основні потреби учнів, і в якому усі учасники навчально-виховного процесу зможуть зберегти і зміцнити своє психічне та фізичне здоров’я. 

Саме тому, 26 жовтня 2016 року в Некрасовській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено спільний семінар у вигляді науково-практичної конференції для заступників директорів з виховної роботи та практичних психологів, соціальних педагогів ЗНЗ на тему: «Алгоритм  взаємодії  заступника директора з виховної роботи та працівника психологічної служби з дітьми, які потребують підвищеної   педагогічної уваги та соціально-психологічного супроводу». 

З вітальним словом виступив  директор  школи Микола Григорович Савченко та презентував діяльність педагогічного колективу, їх творчі доробки, досягнення учнів в олімпіадах, різноманітних конкурсах та змаганнях.

Основна частина науково – практичної конференції почалася із виступів методистів ВРМЦЗО Григораш Т.М. та Гром Л.В. Дані виступи мали на меті обговорити питання щодо налагодження шляхів практичної взаємодії між психологічною службою навчального закладу та заступником директора з виховної роботи. У своєму виступі Тетяна Миколаївна звернула увагу на  практичну взаємодію між психологічною службою та заступниками директорів з виховної роботи. Леся Володимирівна у своїй презентації охопила питання виховної роботи за які відповідальним є заступник директора з виховної роботи, а також дані питання  взаємопов’язані із працівниками психологічної служби.

У спільній мультимедійній презентації «Алгоритм діяльності заступника директора з виховної роботи та практичного психолога з дітьми, які потребують підвищеної психолого – педагогічної уваги» Мазур Ж.В. – заступником директора з виховної роботи та Мацюк Л.П. – практичним психологом Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст. було презентовано роботу про спільну  співпрацю у даному навчальному закладі. Розкрито питання щодо спільної роботи над нормативною документацію, відповідними програмами, роботу із учнями та батьками, педагогічним колективом.

У інтервізійному занятті «Представлення механізму співпраці заступника директора з виховної роботи та працівників психологічної служби» із досвідом роботи поділилися працівники Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст., НВК: «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей смт Стрижавка»,  Сосонської СЗШ І-ІІІ ст. та Степанівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ.

Далі учасники семінару мали можливість відвідати 4  майстер – класи:

  • батьківські збори «Ставлення до дітей – міра духовної гідності людини», проведено класними керівниками Гринь М.В. та Онищенко І.В.;
  • творча майстерня «Учнівське самоврядування. Порушення прав дитини», проведено класними керівниками Коробейніковою І.С., Закусило О.А.;
  • ярмарок педагогічних ідей «Права та обов’язки підлітків», проведено класними керівниками Мицик С.Д., Романюк Т.М.;
  • заняття з елементами тренінгу «Тайм – менеджмент або мої 24 години», проведено Мацюк Л.П. практичним психологом.

Маловічко А.М., педагогом – організатором Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст., представлено творчий вернісаж «Нас єднає Україна», на якому звучали пісні у виконанні учнів, педагогічних працівників школи та працівників місцевого Будинку культури.

Підводячи підсумки роботи можна сказати, що співпраця повинна ґрунтуватись перше за все на: довірі, доброзичливості, відповідальності, толерантності, емоційній взаємодії та взаємодопомозі, вільному висловлюванні думки під час обговорення загальних проблем, діловій критиці, відсутності тиску.

На завершення семінару було  підведено  підсумки  його проведення та висловлена подяка адміністрації школи, вчительському та учнівському колективам  за якісну підготовку та організацію.

Презентація Гром Л.В. >>>

Презентація Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ступенів >>>

 

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 504 | Додав: Grom | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

03.03 Журовську Галину Василівну, учителя музичного мистецтва Гавришівської СЗШ І-ІІІ ст.
11.03 Федорцову Світлану Михайлівну, учителя фізичної культури Пултівецької СЗШ І-ІІІ ст.
18.03 Паславську Тамару Анатоліївну, учителя історії Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
26.03 - Літературні читання для учителів української мови та літератури "Ідея вільного слова В.Стуса крізь призму сучасності", Лука - Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
26.03 - З 26 по 28 березня навчальний семінар-тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів ЗЗСО за програмою «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
27.03 - Семінар учителів фізики, астрономії, Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
28.03 - Семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи, Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
-

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz