Понеділок, 20.02.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція


Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2016 » Жовтень » 30 » Спільний семінар для заступників директорів з виховної роботи,
практичних психологів та соціальних педагогів
16:54
Спільний семінар для заступників директорів з виховної роботи,
практичних психологів та соціальних педагогів

Актуальним питанням для освітнього закладу є створення психологічно безпечного середовища у школі. Важливу роль у цьому відіграє адміністрація, психологічна служба освітнього закладу, діяльність всього педагогічного колективу і кожного педагога зокрема. У зв’язку з цим, одне з основних завдань педагогічного колективу та психологічної служби є проектування освітнього, комфортного середовища, в якому будуть задоволені основні потреби учнів, і в якому усі учасники навчально-виховного процесу зможуть зберегти і зміцнити своє психічне та фізичне здоров’я. 

Саме тому, 26 жовтня 2016 року в Некрасовській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено спільний семінар у вигляді науково-практичної конференції для заступників директорів з виховної роботи та практичних психологів, соціальних педагогів ЗНЗ на тему: «Алгоритм  взаємодії  заступника директора з виховної роботи та працівника психологічної служби з дітьми, які потребують підвищеної   педагогічної уваги та соціально-психологічного супроводу». 

З вітальним словом виступив  директор  школи Микола Григорович Савченко та презентував діяльність педагогічного колективу, їх творчі доробки, досягнення учнів в олімпіадах, різноманітних конкурсах та змаганнях.

Основна частина науково – практичної конференції почалася із виступів методистів ВРМЦЗО Григораш Т.М. та Гром Л.В. Дані виступи мали на меті обговорити питання щодо налагодження шляхів практичної взаємодії між психологічною службою навчального закладу та заступником директора з виховної роботи. У своєму виступі Тетяна Миколаївна звернула увагу на  практичну взаємодію між психологічною службою та заступниками директорів з виховної роботи. Леся Володимирівна у своїй презентації охопила питання виховної роботи за які відповідальним є заступник директора з виховної роботи, а також дані питання  взаємопов’язані із працівниками психологічної служби.

У спільній мультимедійній презентації «Алгоритм діяльності заступника директора з виховної роботи та практичного психолога з дітьми, які потребують підвищеної психолого – педагогічної уваги» Мазур Ж.В. – заступником директора з виховної роботи та Мацюк Л.П. – практичним психологом Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст. було презентовано роботу про спільну  співпрацю у даному навчальному закладі. Розкрито питання щодо спільної роботи над нормативною документацію, відповідними програмами, роботу із учнями та батьками, педагогічним колективом.

У інтервізійному занятті «Представлення механізму співпраці заступника директора з виховної роботи та працівників психологічної служби» із досвідом роботи поділилися працівники Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст., НВК: «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей смт Стрижавка»,  Сосонської СЗШ І-ІІІ ст. та Степанівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ.

Далі учасники семінару мали можливість відвідати 4  майстер – класи:

  • батьківські збори «Ставлення до дітей – міра духовної гідності людини», проведено класними керівниками Гринь М.В. та Онищенко І.В.;
  • творча майстерня «Учнівське самоврядування. Порушення прав дитини», проведено класними керівниками Коробейніковою І.С., Закусило О.А.;
  • ярмарок педагогічних ідей «Права та обов’язки підлітків», проведено класними керівниками Мицик С.Д., Романюк Т.М.;
  • заняття з елементами тренінгу «Тайм – менеджмент або мої 24 години», проведено Мацюк Л.П. практичним психологом.

Маловічко А.М., педагогом – організатором Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст., представлено творчий вернісаж «Нас єднає Україна», на якому звучали пісні у виконанні учнів, педагогічних працівників школи та працівників місцевого Будинку культури.

Підводячи підсумки роботи можна сказати, що співпраця повинна ґрунтуватись перше за все на: довірі, доброзичливості, відповідальності, толерантності, емоційній взаємодії та взаємодопомозі, вільному висловлюванні думки під час обговорення загальних проблем, діловій критиці, відсутності тиску.

На завершення семінару було  підведено  підсумки  його проведення та висловлена подяка адміністрації школи, вчительському та учнівському колективам  за якісну підготовку та організацію.

Презентація Гром Л.В. >>>

Презентація Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ступенів >>>

 

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 266 | Додав: Grom | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.02 - Бабійчук Тамару Іванівну – учителя англійської мови Лука - Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.
03.02 - Зарічук Галину Григорівну – учителя української мови та літератури Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1
15.02 - Романчук Інну Іванівну – учителя української мови та літератури Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
18.02 - Цибу Галину Федорівну – учителя української мови та літератури КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
18.02 - Андрущенко Валентину Валентинівну – учителя зарубіжної літератури Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.
27.02 - Шевчук Тамару Георгіївну – учителя початкових класів Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
28.02 - Деменко Світлану Іванівну – учителя початкових класів Щітецької СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
20.02 - Семінар-практикум для учителів трудового навчання «Розвиток естетичних компетенцій учнів під час вивчення трудового навчання в умовах особістісно-орієнтованого підходу» (Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
21.02 - Заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених учителів математики (Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
22.02 - Семінар - практикум педагогів - організаторів «Застосування інноваційних форм і методів роботи в діяльності педагога - організатора»(Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
23.02 - Семінар-практикум для учителів основ здоров'я «Змішане навчання на уроках основ здоров’я як шлях формування компетентностей учнів» (КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" 10.00. Домашнє завдання знаходиться на сторінці основ здоров’я у рубриці «Готуємось до семінару»)
23.02 - IV заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених працівників психологічної служби (Приміщення районної ради. Хмельницьке шосе, 17 (ІІІ поверх - методичний кабінет місцевого самоврядування) 10.00)
24.02 - Семінар-практикум «Засоби освітнього впливу на особистість дитини: творча гра, художня література»(ДНЗ «Веселка» с. Лука-Мелешківська (для вихователів ДНЗ спільний захід з практичними психологами ДНЗ району) 10.00)
24.02 - засідання творчої групи вчителів образотворчого мистецтва «Створення мультимедійного супроводу уроків образотворчого мистецтва».(місце та час проведення буде повідомлено додатково)
24.02 - Школа інтерактивного начання освітян для учителів початкових класів, що мають звання "Старший учитель" та "Учитель - методист"(Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. 10.00)
27.02 - Методичний захід для учителів географії «Ярмарок педагогічних ідей»(Медвеже - Вушківська СЗШ І-ІІІ ст.10.00 Критерії оцінювання конкурсу знаходяться на сторінці "Географія")
28.02 - Семінар - педмайстерності учителів 1-2 кл.«Створення умов для компетентнісного розвитку особистості засобами інтерактивного навчання» (НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка".10.00)

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz