П`ятниця, 19.04.2019
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2018 » Червень » 25 » Співпраця з родиною – запорука успіху виховання дошкільників
20:07
Співпраця з родиною – запорука успіху виховання дошкільників

Сім’я і дитячий садок – два суспільні інститути, які знаходяться біля витоків нашого майбутнього.  На жаль, їм не завжди вистачає взаєморозуміння, такту, щоб почути і зрозуміти один одного. Як змінити такий стан речей? Як зацікавити батьків співпрацювати з закладом дошкільної освіти, допомогти зрозуміти важливість єдиних вимог сім`ї і дитячого садка?

Тому постає завдання зближення з батьками, пошук шляхів взаєморозуміння, ознайомлення батьків не лише з організацією педагогічної роботи з дітьми, а головне – ознайомлення з виховною метою, традиціями дитячого закладу.

Сучасне життя спонукає до урізноманітнення та оновлення форм спільної роботи з батьками. Залучення батьків до співпраці, використовуючи різні форми і методи в роботі з ними.

В рамках виїзного методичного стартапу «Хата на тата» приуроченого до Дня батька, представники дошкілля Вінницького району, з партнерським візитом, перебували у навчально-виховному комплексі села Піддністряни Жидачівського району Львівської області.

Метою візиту став, обмін досвідом й напрацюваннями:  використання інноваційних підходів; способів налагодження співпраці між різними зацікавленими сторонами; залученні членів родини до участі в спільних заходах протягом навчального року;  проведення різних форм роботи з батьками вихованців дошкільних підрозділів.

Розкрити суть проблеми, ступінь її впливу на результативність освітнього  процесу допоміг Микола Васильович Гай, директор навчально-виховного комплексу села Піддністряни.

Як саме сприяти підвищенню науково - методично-практичної та інформаційної діяльності педагогічних працівників з питань взаємодії з батьками вихованців та залучення членів родини до участі в освітньому процесі, переходу їх на рівень партнерських стосунків, які використовуються в навчально-виховному процесі, - продемонструвала Людмила Петрівна Хлопоніна, заступник.

Отже, об’єднання зусиль працівників закладів освіти та батьків допомагає створювати широкий розвивальний простір для повноцінного буття дитини в сім’ї та закладі, сприяє зростанню авторитету батьків серед дітей та авторитету педагогів серед батьків.

У рамках візиту було опрацьовано багато практичних питань та визначені перспективи подальшої співпраці, який можна назвати фестивалем новизни, творчості, уваги, доброти та любові до дітей.

Педагогічні колективи різних регіонів працюють у тісній взаємодії з батьками, залучають родини вихованців до результативної співпраці. Учасники, методичного стартапу, новопризначені керівники району та педагоги закладу, отримали позитивні емоції від спільної роботи.

Підсумковим етапом методичного заходу стало проведення круглого столу,  який організувала Оксана Король, вихователь дітей різновікової групи дітей дошкільного віку даного НВК.

Сприяти підтримці новопризначених директорів дошкільних підрозділів району у різних сферах суспільного і педагогічного життя, організації методичного супроводу в удосконаленні педагогічної майстерності та впровадження сучасних інноваційних технологій у практику роботи, є першочерговим завданням методистів Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради.

Варто акцентувати увагу, на те, що налагодилася необхідна співпраця між спеціалістами управління праці соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністрації та колективом Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради.  

За плідну співпрацю та цінні подарунки, які отримали всі учасники виїзного методичного стартапу «Хата на тата» приуроченого до Дня батька, в рамках заходів Комплексної програми з питань державної молодіжної, сімейної, дитячої та гендерної політики у Вінницькому районі на період 2016 - 2020 року, слова вдячності, висловлюємо Надії Петрівні Ходацькій начальнику управління та  Наталії Станіславівні Войтюк, головному спеціалісту з питань сім'ї та молоді УПСЗНВРДА.

 Висловлюємо подяку всім, хто долучився до проведення заходу.  Бажаємо натхнення! Дякуємо за співпрацю!

Світлана Коваль,  методист

КУ «Вінницький районний

методичний центр закладів освіти» ВРР

 

ФОТО ЗВІТ

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 197 | Додав: Grom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
23.04 - розширене засідання творчої групи працівників психологічної служби системи освіти Вінницького району. (Явка всіх обов'язкова). Актова зала районної ради. Початок о 14.00 год.

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz