Понеділок, 19.11.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2017 » Грудень » 22 » «Учитель року-2018» номінація «Фізична культура»
10:19
«Учитель року-2018» номінація «Фізична культура»

Упродовж грудня місяця 2017 року  у Вінницькому районі проходив І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» в номінації «Фізична культура».

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» - це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху. Він дає можливість заявити про себе як про креатину, фаховокомпетентну творчу особистість, розкрити професійні здібності і напрацювання, поділитися власним досвідом з колегами, взяти щось найцінніше для подальшого зростання. 

Свою педагогічну майстерність, професійні уміння і творчі здобутки представили на розгляд районного журі вчителі фізичної культури:  Дідик Володимир Петрович (НВЗ «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей смт Стрижавка»), Білошкурська Тетяна Олександрівна, (Стрижавська ЗОШ І-ІІІст.), Марингевич Віталій Віталійович ( Писарівська ЗОШ І-ІІІст.), Грузевич Тетяна Василівна ( Якушинецька СЗШ І-ІІІст.-гімназія) та Шевчук Руслан Дмитрович (Сосонська СЗШ І-ІІІст.). Серед конкурсантів всі педагоги молоді, з другими та першими кваліфікаційними категоріями,  середній педагогічний стаж яких становить 11 років.  

Роботу конкурсантів оцінювало  журі із найдосвідченіших педагогів району, кожен з яких в сій час ставав переможцем та призером не тільки районних, а й обласних  фахових конкурсів та мають педагогічні звання «старший вчитель та «вчитель методист» Це: Колісник Павло Климович та Скалецький Сергій Іванович із Вороновицької СЗШ І-ІІІст.№1, Закусило Микола Іванович із Некрасовської ЗОШ І-ІІІст., Теплицький Сергій Ізотович із Агрономічненської СЗШ І-ІІІст.

   Конкурс передбачав попередню реєстрацію на платформі МОНУ зі створенням профілю в освітній програмі (заповнення реєстраційної картки, розміщення відео резюме) та участь у випробуваннях «Практична робота», «Навчальний проект», «Методичний практикум», «Урок».

   Проходження всіх випробувань конкурсу учасниками дало наглядне свідчення того, що великий стаж і висока кваліфікаційна категорія не завжди є мірилом високої професійної майстерності. Форми і методи роботи та їх професійна реалізація, яку показали всі, без виключення, учасники під час конкурсних випробувань засвідчили про те, що майбутнє фізкультурної педагогічної освіти в надійних руках. Кожний конкурсант був неперевешеним в одних випробуваннях, натомість поступався в інших.

   Найкраще представила відеорезюме з власними педагогічними ідеями та новаціями вчителька фізичної культури Стрижавської ЗОШ І-ІІІст. Білошкурська Тетяна Олександрівна. Приємно відмітити, що молода вчителька широко використовує Інтернетресурс, регулярно веде особистий блог. Має власні публікації в вітчизняних та зарубіжних виданнях.

  З значним відривом від інших учасників в випробуванні «Навчальний проект» переміг самий молодий учасник конкурсу, вчитель Писарівської ЗОШ І-ІІІст. Марингевич Віталій Віталійович.

Випробування цьогорічного конкурсу (практична робота, методичний практикум) підтвердили думку про те, що замало бути обізнаним у нових педагогічних ідеях, потрібно знати де можна використати ці ідеї, показати відповідність вибраної теми вимогам шкільної програми. Такими були представлення Грузевич Тетяни Василівни із Якушинецької гімназії, Шевчука Руслана Дмитровича із Сосонської СЗШ І-ІІІст.та Дідика Володимира Петровича із Стрижавського ліцею.

Однак, найважливішою складовою частиною професійних випробувань були конкурсні уроки, що стали «дзеркалом» загальної педагогічної культури вчителя, мірилом його інтелектуального багатства, показником його ерудиції.

Всі уроки проведені на самому високому рівні з методичної точки зору. Звертаємо увагу, що конкурсні уроки не були звичайними, вони відображали здатність до продукування власних ідей, мотивували учнів на навчальну діяльність і самостійну роботу. Кожний конкурсант проводив за жеребом свій урок в незнайомому класі.  Руслан Шевчук був першим і проводив  у 5 класі урок з міні-футболу, Тетяна Грузевич з семикласниками методом колового тренування опрацьовувала легкоатлетичні вправи, Віталій Марингевич провів досить складний за технікою урок з гімнастики, Тетяна Білошкурська відпрацьовували прийоми гри в з баскетболу. На завершення вчитель фізичної культури Стрижавського ліцею  продемонстрував урок з волейболу, який фаховим журі був оцінений найвище з точки зору методичної правильності виконання всіх структурних складових уроку фізичної культури.

   Представлення уроків проходило на базі  спортивних споруд Вороновицької СЗШ І-ІІІст.№1. Дана школа вибрана не випадково для проведення конкурсних уроків. Адже матеріальна база з фізичної культури в школі є найкращою в районі. Лише з вересня 2017 року на придбання спортивного інвентарю головою Вороновицької об’єднаної територіальної громади  Ковінько Олександром Геннадійовичем виділено 30тис. грн. Для вчителів фізичної культури району, які були присутні на показових уроках, була приємна «дивина», коли уроки футболу, волейболу, баскетболу проводяться з тридцяттю і більше м’ячами, з великою кількістю спортивних матів, тощо.

    Членам журі було нелегко визначити переможців тому, що всі конкурсанти показали високий рівень професійної майстерності і були майже на одному рівні. Однак умови всіх конкурсів і змагань невблаганні – повинні бути переможці.

     За підсумками всіх випробувань І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» в номінації «Фізична культура» І місце посіла вчителька фізичної культури Якушинецької СЗШ І-ІІІст.-гімназії Грузевич Тетіна Василівна з загальною сумою 101,39 балів яка і буде представляти район на ІІ (обласному) етапі Конкурсу.  На другому місці вчителька фізичної культури Стрижавської ЗОШ І-ІІІст. Білошкурська Тетяна Олександрівна з 98,99 балами. Лише сотими балами ( 98,76) їй поступився вчитель фізичної культури із Писарівської ЗОШ І-ІІІст.  Марингевич Віталій Віталійович, у якого третє місце.  Дідик Володимир Петрович (НВЗ: ЗОШ І-ІІІст-ліцей смт Стрижавка) та Шевчук Руслан Дмитрович (Сосонська  СЗШ І-ІІІст.) стали лауреатами.

Відділ освіти Вінницької РДА, КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради висловлюють щиру подяку адміністрації, педагогічному колективу та вихованцям Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІст., Вороновицької СЗШ І-ІІІст. за створення якісного освітнього простору для проведення Конкурсу.

Методист КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради   Василь Столяренко.

 

  ФОТО ЗВІТ

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 359 | Додав: Grom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

14.11 - Масненьку Валентину Анатоліївну - вчителя Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ

-->
План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
20.11 - Школа молодого вчителя (семінар-практикум). Тема: "Ефективний урок - результат організації активної діяльності вчителя і учнів". Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
22.11 - Навчальний тренінг по використанню «LEGO-SYSTEM» для вихователів ГПД на базі Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ст. Початок роботи о 10-00 ранку.
24.11 - І районний тур конкурсу знавців англійської мови “Spelling Bee” на базі Вінницькохутірського НВК ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ. Початок об 11.00 ранку.
29.11 - Панорамне заняття за підсумками звітів до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек на базі Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст. Початок роботи о 10.00 ранку. Автобус о 9.00 ранку від «Урожаю».

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz