Вівторок, 20.02.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2017 » Березень » 23 » Відсутність спортивної зали в навчальних закладах – не завада для творчої праці педагогів та гарних результатів
16:12
Відсутність спортивної зали в навчальних закладах – не завада для творчої праці педагогів та гарних результатів

20 березня 2017 року відбувся семінар-практикум вчителів фізичної культури на базі Стадницької СЗШ І-ІІст. по темі: «Організація навчально-виховного процесу з фізичної культури при умові відсутності спортивного залу». Сама ідея проведення семінару по такій темі зародилась не випадково. Адже на протязі досить тривалого часу школа перебуває в  лідерах спортивних змагань серед загальноосвітніх шкіл І-ІІст., при чому не маючи ні спортивної зали, ні достатньої забезпеченості спортінвентарем. В чому причина успіху?   Виявляється, причина досить проста - кадри на своєму місці. Любов до професії, до дітей, велике бажання працювати творчо, активно - дають гарні результати в спорті та, головне,  формують позитивне ставлення  учнів до здорового способу життя. Саме таким є вчитель фізичної культури Лащ Сергій Володимирович та весь педагогічний колектив школи на чолі з молодим та дуже енергійним директором школи Черниш Тетяною Михайлівною. 

      Розпочав роботу семінару методист КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» районної ради Столяренко В.О., який ознайомив присутніх з планом роботи семінару-практикуму.  Він наголосив, що не зважаючи на те, що зараз 21 століття,  на при великий жаль,  в районі є ще школи де відсутні спортивні зали і вчителям потрібно бути неабияк винахідливими і творчими щоб провести урок фізичної культури  на достатньо ефективному рівні. Кращі з вчителів, які працюють в таких умовах сьогодні поділяться своїм досвідом, провівши майстер-класи. Це: Кравець Богдан Івнович із Ільківської СЗШ І-ІІст., Маркевич Олексій Альбінович із Переорської СЗШ ІІст., Марингевич Віталій Віталійович із Писарівської СЗШ І-ІІІст.

     Далі Тетяна Михайлівна  Черниш, директор Стадницької СЗШ І-ІІст., розпочала свій виступ біля пам’ятного знаку на фасаді школи та щойно створених стендів на коридорі  про колишніх учнів школи та земляків які загинули на сході України в зоні АТО: Франишина Дмитра, Горбатюка Віталія та Матвеєва Анатолія. Учасники семінару вшанували їх пам’ять. Після цього презентувала навчальний заклад з питань організації фізкультурно-оздоровчої роботи, наголосивши на досягненнях, пропаганді здорового способу життя та проблемах які слід вирішувати, а вони полягають, в першу чергу, в відсутності спортивного залу. Тільки по цій причині 10 учнів в 2016 році перейшли до міських шкіл

     Найбільш цікавою частиною семінару була серія майстер-класів  по проведенню занять з фізичної культури в пристосованих приміщеннях.

     Вчитель місцевої школи Лащ Сергій Володимирович провів майстер-клас з теми:«Розвиток комплексу  силових вправ з учнями 7-го класу». На протязі 20 хвилин він  показав як можна в умовах обмеженого простору та класу з середньою наповнюваністю  провести з досить високою моторною щільністю заняття за системою колового тренування. Рухаючись в парах по колу учні пройшли 7 етапів виконуючи різні вправи та отримуючи навантаження на різні види м’язів.

    Вчителем Ільківскої СЗШ І-ІІст. Кравцем Богданом Івановичем проведений майстер-клас:«Організація навчальних занять з настільного тенісу в умовах недостатньої матеріальної бази» . Вчитель разом з учнями продемонстрував такі прийоми роботи, які дозволяють використовувати звичайні підручні засоби для тренувань з значною частиною учнів.

     Проведення майстер-класу «Елементи акробатики в урочній і позаурочній роботі з учнями» учителем Переорської СЗШ І-ІІст. Маркевичем Олексієм Альбіновичем визвали в учасників семінару захоплення високим рівнем виконавської майстерності. Перед цим вчителем представлена мультимедійна презентація тренувального процесу.  

      Фрагмент уроку гімнастики в пристосованих приміщеннях продемонстрував вчитель фізичної культури Писарівської СЗШ І-ІІІст. Марингевич Віталій Віталієвич.

     Традиційно, вчителі, що атестуються в 2016-2017 навчальному році звітували над методичною проблемою по якій працювали упродовж міжатестаційного періоду:

- Федорцова Світлана Михайлівна, вчителька фізичної культури Пултівецької СЗШ І-ІІІст. ділилася досвідом з теми: «Розвиток фізичних якостей на уроках баскетболу»;

- Скалецький Сергій Іванович, вчитель фізичної  культури Вороновицької СЗШ І-ІІст., з теми «Виховання національно-патріотичної свідомості на уроках фізичної культури»;

- Білошкурська Тетяни Олександрівни, вчитель фізичної культури Стрижавської СЗШ І-ІІІст., - з теми: «Організація спортивно-масової роботи в навчальному закладі»;

- Матюх Галина Дмитрівна, вчитель фізичної культури Хижинецької СЗШ І-ІІІст., - з теми: «Методи контролю та самоконтролю учнів за фізичним станом організму під час проведення уроків та позакласних заходів з фізичної культури»;

          Наступний етап семінару проходив в вигляді круглого столу, де вчителі обмінювалися своїм власним  досвідом організації навчальних занять в період з несприятливими погодними умовами при відсутності в закладі освіти спортивної зали. Під час обговорення свої пропозиції по організації таких занять запропонували: Кравчук Петро Олександрович (КЗ «Великокрушлинецький НВК: ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»), Бортновський Мар’ян Томашович (Щітецька СЗШ І-ІІст.), Лисун Анатолій Васильович (КЗ «Мізяківсько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІст.»), Колісник Павло Климович (Вороновицька СЗШ І-ІІІст.№1), Скалецький Сергій Іванович (Вороновицька СЗШ І-ІІст.).

       На завершення семінару методист ВРМЦЗО Столяренко В.О. провів діагностичне анкетування, результати якого дали можливість оцінити рівень проведення методичного заходу та визначитися з напрямками поліпшення  якості надання методичних послуг, поліпшення ефективності партнерської взаємодії.

 Методист ВРМЦЗО  Столяренко В.О.

Фото-звіт >>>

 

Переглядів: 169 | Додав: Grom | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

01.02 Фальківську Катерину Данилівну, бібліотекаря Оленівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ
03.02 Прикмету Олену Олексіївну, учителя англійської мови Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.
03.02 Шкробіт Євгенію Петрівну, учителя географії Іванівської СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
20.02 - УВАГА! Семінар перенесено із 28 на 20 лютого. Семінар - практикум для педагогів - організаторів, Вінницько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ, початок о 10.00 год.
21.02 - Семінар учителів української мови та літератури, КЗ "Великокрушлинецька НВК: ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ". Автобус відпрвляється із залізничного вокзалу о 9.30 год., початок о 10.00 год.
22.02 - Семінар учителів основ здоров'я, Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст, початок о 10.00 год. Автобус відправляється із залізничного вокзалу, магазин АТБ о 9.00 та 9.40 год. Домашнє завдання дивитися у новинах сайту.
23.02 - Семінар учителів початкових класів - 4 клас, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
27.02 - Семінар учителів початкових класів - 1 клас, Сосонська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
-

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz