Вівторок, 20.02.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2017 » Травень » 3 » Всеукраїнський семінар-нарада з фізичної культури в Агрономічненській школі
19:33
Всеукраїнський семінар-нарада з фізичної культури в Агрономічненській школі

26-27 квітня на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», ЗШ І-ІІІст. №10 Вінницької міської ради, ЗШ І-ІІІст.№27 Вінницької міської ради та Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. Вінницького району  відбувся Всеукраїнський семінар-нарада з фізичного виховання з теми: «Організація інноваційної діяльності в дошкільних, загальношкільних, професійно-технічних навчальних закладах на основі компетентнісного підходу з метою формування ціннісного ставлення  до здоров’я, покращення їх фізичного розвитку та спортивної підготовленості». Для участі в семінарі на вінницьку землю прибули начальники та представники обласних відділень Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, представники Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, інші відповідальні працівники Департаменту освіти і науки, управління з фізичної культури  та спорту Вінницької обласної державної адміністрації.

Честь представляти область на Всеукраїнському рівні випала на Агрономічненську СЗШ І-ІІІ ст/ не випадково. По-перше, школа є базовою в районі по роботі з обдарованою молоддю в т.ч. з учнями, що займаються фізичною культурою та спортом, маючи в цьому напрямку вагомі напрацювання . По-друге, досвід проведення семінару подібного рівня   в навчальному закладі уже є , - декілька років тому фізкультурно-оздоровчу роботу освітяни закладу демонстрували перед завідувачами кабінетами з фізичної культури  обласних інститутів післядипломної освіти.

Фрагментарна частина семінару-наради в Агрономічненській школі розпочалася з привітального слова голови Вінницької РДА Демченка М.І., який  пообіцяв всіляку підтримку розвитку спортивної галузі району, адже сам є спортсменом та колишнім очільником найкращої в Україні районної  федерації  з футболу. Про пріоритети розвитку освітянського фізкультурно - спортивної напрямку роботи наголосила начальник відділу освіти Томусяк С.М.

Далі директор Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. Ануфрієва Н.М. презентувала навчальний заклад з питань організації гурткової та секційної спортивно-масової роботи.

Наголошено, що в школі на безоплатній основі працюють такі гуртки та секції від позашкільних закладів району та громадських організацій, як пішохідний та спортивний  туризм, футбол, східні єдиноборства, шахи. З гордістю відмітила, що в школі підготовлено 15 кандидатів у майстри спорту, 22 спортсменів першого розряду.

Практична частина семінару розпочалася з показового заняття туристичного гуртка,  яким уже багато років керує майстер спорту з спортивного туризму,  керівник гуртка-методист Добровольський М.П. Гуртківці продемонстрували вміння працювати на тренажері «Скельник», навісній  та крутопохилій переправах, дюльфері в спеціально облаштовоному  під заняття з туризму спортивному залі.

 В іншій частині залу гості мали можливість спостерігати за роботою молодшої та старшої вікових  груп з східних єдиноборств - ушу-Гунфу ( тренер Бей О. В.) та кіокуншинкай-карате (тренер Олексій С.А.). На коридорі школи юні інтелектуали упражнялися в шашкових комбінаціях, які проводив майстер спорту з шахів Катюха В.Я.

  На відкритих спортивних спорудах демонструвалися заняття спортивної секції з футболу тренера ДЮСШ «Десна» майстра спорту з футболу  Яремка В.М. та пішохідного туризму керівника гуртка Зуліна Я.М.

Схвальні відгуки учасників семінару-наради про роботу Агрономічненської СЗШ І-ІІІст. є гарним стимулом до подальшого вдосконалення роботи по використанню інноваційних фізкультурно-оздоровчих технологій.

                                           Методист ВРМЦЗО Василь Столяренко

 

ФОТО- ЗВІТ>>>

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 161 | Додав: Grom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

01.02 Фальківську Катерину Данилівну, бібліотекаря Оленівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ
03.02 Прикмету Олену Олексіївну, учителя англійської мови Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.
03.02 Шкробіт Євгенію Петрівну, учителя географії Іванівської СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
20.02 - УВАГА! Семінар перенесено із 28 на 20 лютого. Семінар - практикум для педагогів - організаторів, Вінницько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ, початок о 10.00 год.
21.02 - Семінар учителів української мови та літератури, КЗ "Великокрушлинецька НВК: ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ". Автобус відпрвляється із залізничного вокзалу о 9.30 год., початок о 10.00 год.
22.02 - Семінар учителів основ здоров'я, Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст, початок о 10.00 год. Автобус відправляється із залізничного вокзалу, магазин АТБ о 9.00 та 9.40 год. Домашнє завдання дивитися у новинах сайту.
23.02 - Семінар учителів початкових класів - 4 клас, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
27.02 - Семінар учителів початкових класів - 1 клас, Сосонська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
-

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz