Субота, 21.04.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2018 » Березень » 16 » Засіданні районної школи з основ управлінської діяльності  для молодих керівників шкіл
15:03
Засіданні районної школи з основ управлінської діяльності  для молодих керівників шкіл

Про організацію методичної роботи як цілеспрямованого й організованого процесу управління діяльністю педагогічного колективу йшла розмова на черговому засіданні районної школи з основ управлінської діяльності  для молодих керівників шкіл, яка відбулася 13 березня 2018р. на базі Малокрушлинецької СЗШ І-ІІІ ст.

Дана проблема є досить актуальною, оскільки якість навчально-виховного процесу школи, його результати залежать від учителя, його теоретичної підготовки, педагогічної та ме­тодичної майстерності. Соціально-економічні перетворення, що відбуваються в суспільних відносинах, у змісті громадського життя, зумовлюють необхідність такої організації навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах, яка б забезпечувала, в першу чергу, розвиток особис­тості школярів, високу якість отриманих знань, сформованість необхідних умінь і навичок ви­пускників, що вимагає насамперед суттєвого поліпшення якості роботи педагогічних кадрів, удосконалення організації науково-методичної роботи в школах.

З метою поліпшення фахової підготовки педагогічних кадрів у школах проводять спеці­альну методичну роботу, яка спонукає кожно­го вчителя до підвищення свого фахового рівня; сприяє взаємному збагаченню членів педагогіч­ного колективу педагогічними знахідками, дає змогу молодим учителям навчатися педагогіч­ної майстерності у старших і більш досвідчених колег, забезпечує підтримання в педагогічному колективі духу творчості, прагнення до пошуку.

Про роль і місце адміністрації навчального закладу в системі методичної роботи вела розмову з молодими керівниками методист КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Білоус Н.П.. В представленій презентації розкрито  зміст, форми і методи методичної роботи в закладі освіти.   

Досвід роботи з організації методичної роботи в школі представила заступник директора з навчально-виховної роботи Малокрушлинецької СЗШ І-ІІІст. Земелєва Л.А. Особливий інтерес викликало обговорення роботи методичної ради школи, як центру методичної роботи. Представлений план роботи науково-методичної ради Малокрушлинецької СЗШ І-ІІІст. засвідчив практичне спрямування її роботи, позбавлений формалізму.

Учасники семінару ознайомились з методичними картками вчителів за підсумками методичної роботи за 5 років.

Засідання школи молодого керівника проходило у «формі круглого столу». В процесі обговорення системи методичної роботи в школі керівники закладів освіти отримали відповіді на питання, що їх цікавили та матеріали роботи методичної ради школи та шкільних методичних об'єднань.

Щиро дякую за  допомогу в проведенні засідання школи молодого керівника директору Малокрушлинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Ткачук Н.О. та заступнику директора з навчально-виховної роботи Земелєвій Л.А.

Маю надію, що знання отримані керівниками закладів освіти допоможуть у підготовці вчителів до роботи в Новій  українській школі.

 

Методист КУ ВРМЦЗО  Білоус Н.П.

 

ФОТО ЗВІТ

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 105 | Додав: Grom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
23.04 - 23-24.04. 2018р. виїзний семінар для ПП/СП та учителів ХЕЦ у м. Львів
25.04 - Семінар-практикум для учителів географії, Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
26.04 - Школа молодого керівника закладів дошкільної освіти та секції практичних психологів ЗДО та НВК, ДНЗ «Ромашка» смт Вороновиця, початок о 10.00 год.
-

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz