Четвер, 13.12.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2018 » Травень » 21 » Засідання фокус-групи  шкільних  бібліотекарів
11:29
Засідання фокус-групи  шкільних  бібліотекарів

Відповідно  до  плану  роботи  КУ «Вінницький  районний  методичний центр закладів освіти» ВРР на базі Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ 17.05.2018р. відбулося друге засідання фокус-групи  шкільних  бібліотекарів в рамках  обласного  проекту  «Створення  сучасного  навчально-методичного забезпечення шкільної бібліотеки», яке провела методист Людмила Юрченко. 

Перше засідання фокус-групи  шкільних  бібліотекарів по даному проекту відбулося  17.04.2018р. на базі Якушинецької СЗШ І-ІІІ ст.-гімназії, де завідуюча шкільною бібліотекою, інформаційним центром школи, Лукашева Олена Валеріївна ознайомила колег із  своєю творчою лабораторією  та напрацюваннями з досвіду роботи. Фокус-група, яка працює по тематиці обласного проекту,  обговорила  питання, склала  план для подальшої роботи щодо реальних  шляхів навчально-методичного забезпчення шкільної бібліотеки як сучасного інформаційного центру начального закладу  який є невідємною складовою Нової української школи.

 Друге засідання, за планом обласного проекту на базі Вінницько-Хутірського НВК, співпало із Днем  вишиванки, яке  поки   ще не  є  офіційне  і  відносно  нове  народне   свято.  Воно  відзначається  в третій   четвер  травня. День вишиванки не має ніякого політичного підґрунтя,  свято  покликане  популяризувати  українську  культуру і традиції.  Саме  в  цей  день  17  травня  шкільні  бібліотекарі,  одягнувши  вишиванки,  плідно працювали  над  груповим  проектом та підготували  питання для навчально-методичного забазпечення щкільної бібліотеки.

Зустріла колег у бібліотечній світлиці Самойленко Людмила Анатоліївна, яка щиро ділилася досвідом своєї роботи та новими стендами та тематичними полицями на бібліотечну тематику. З досвіду практичного використання в роботі як створити відеоролик, розповіла про бібліотечні заходи та підготувала мультимедійну презентацію  Людмила Анатоліївна.

Зробила повідомлення  про роль шкільної бібліотеки в становленні Нової української школи та перспективи розвитку – методист КУ ВРМЦЗО Л. В. Юрченко і наголосила на впровадження нової моделі «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр». Вона підкреслила про те, що професія сучасного шкільного бібліотекаря вимагає ерудованого, креативного, комунікабельного, інтелектуального, творчого, справжнього фахівця своєї справи.

Цікаву і змістовну резентацію по роботі з книгою на тему «Шлях створення книги»  та  фото-колаж «Бібліотекар-інноватор» представила Самотей Лариса Леонілівна – Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.

Про те, як учнів зацікавити, пробудити в них інтерес і любов до книги через буктрейлери та основне його завдання підготувала інструктивно-методичні  поради  і  список корисних посилань бібліотекар Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст. Вітюк Надія Михайлвна.

Методичні  поради  і  відео презентацію підготувала  для  колег бібліотекар Якушинецької СЗШ І-ІІІ ст.-гімназії Лукашева Олена Валеріївна про поведення  майстер-класу за темою «Створення скрайб-презентації, чи як намалювати бібліотечний урок».

Підготувала поради про те, як шкільним бібліотекарям слід активізувати свою участь у Інтернет-проектах, створювати бібліотечні web-сайти, розміщувати в Інтернеті власні інформаційні повідомлення, незалежно від їхнього місце знаходження на тему «Використання вебінарів шкільним бібліотекарем» – Лариса Петрівна Мацюк бібліотекар Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст.

Матеріали про імідж сучасної шкільної бібліотеки в інформаційному суспільстві для сприяння зростанню популярності бібліотеки,  її престижу  підготувала інформаційно-методичний бюлетень Вишаровська Оксана Антонівна.

Долучилась до обласного проекту з досвіду написання авторських  сценаріїв для бібліотечних заходів та бібліотечних уроків Наскальна Оксана Василівна – Агрономічненська СЗШ І-ІІІст.

Підготовлені фокус-групою матеріали в рамках обласного проекту представлені для посібника інформаційної та методичної допомоги для спільноти шкільних бібліотекарів на сайті КАНЗ «Вінницька академія неперервної освіти».

 

ФОТО ЗВІТ

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 172 | Додав: Grom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!


-->
План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz